Home / Lajme / Rajon / Kekenovski: OBRM-PDUKM-ja është pranë vetëshkatërrimit

Kekenovski: OBRM-PDUKM-ja është pranë vetëshkatërrimit

Jove Kekenovski nga Forumi i Patriotëve Medjelirë konsideron se OBRM-PDUKM-ja është para vetëshkatërrimit pasi që, siç thotë, Gruevski dëshiron që të mbetet në krye të partisë edhe për zgjedhjet lokale,

Ai mohon për PlusInfo zërat për gjoja plane të tërheqjes së Gruevskit nga kreu i OBRM-PDUKM-së.

Sipas Kekenovskit, me këtë udhëheqësi dhe të keqe që kanë bërë, OBRM-PDUKM-ja nuk ka shance të mira në zgjedhje, duke theksuar se sa më parë që tërhiqet Gruevski, aq më parë reformohet OBR-PDUKM-ja.

Gjithashtu lexo

“Balena Blu” shënon një tjetër viktimë, adoleshenti vret veten me qese plastike

Loja “Balena Blu” vazhdon që t’i marrë jetën adoleshentëve. Një 14 vjeçar indian dyshohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *