Home / Showbiz / Kendall Jenner ja si i jepë biçikletës

Kendall Jenner ja si i jepë biçikletës

Kendall Jenner ka disa gjëra që nuk mund ti bëjë në mënyrë të përsosur.

Supermodelja ka dëshmuar se ndonëse mund të jetë shumë e aftë për të sfiluar nuk ndodh e njëjta gjë kur bëhet fjalë për ti dhënë biçkletës.

Motra e saj e madhe Khloe Kardashian ka provuar se ylli i “Victoria Secret” nuk di të ngasë një biçikletë. Ajo ka postuar një video të Kendall në Instagram ku kjo e fundit humbet drejtimin dhe rrëzohet në rrugë.

19-vjeçarja arriti të shpëtojë pa u dëmtuar ndërsa motra e saj filloi duke qeshur.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *