Home / Showbiz / Këngëtares i propozohet “live” për martesë në Eurosong, si përgjigjet (VIDEO)

Këngëtares i propozohet “live” për martesë në Eurosong, si përgjigjet (VIDEO)

Këngëtarja maqedonase, Jana Burçeska, e cila ka përfaqësuar shtetin e saj në Eurosong me këngë e saj “Dance Alone” ka marrë një surprizë speciale.

Megjithatë, Aleksandar nga grupi i saj “Off Beats” i ka propozuar Jana Burçevskës, duke i dhuruar unazën e martesës para miliona shikuesve, në mes votimeve për Eurosong.

Ata kanë qenë së bashku për dy vjet dhe presin një fëmijë.

Në finale shkojnë Bullgaria, Bjellorusia, Kroacia, Hungaria, Danimarka, Izraeli, Rumania, Norvegjia, Hollanda dhe Austria.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *