Home / Showbiz / Këngëtari i njohur flet për tri shqiptaret e famshme, ja cilën e veçon (Video)

Këngëtari i njohur flet për tri shqiptaret e famshme, ja cilën e veçon (Video)

Fusha e muzikës është ajo në të cilën shumë talent shqiptar po arrijnë të depërtojnë suksesshëm në tregun ndërkombëtar.
 Rasti i njëjtë është me Dua Lipën, Bebe Rexhën, Era Istrefin, e shumë të tjera; të cilat çdo ditë e më shumë po na bëjnë krenar që jemi shqiptar, shkruan lajmi.net.

I ftuar në emisionin Mirage, saktësisht në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të këtij emisioni, Albatriti zgjodhi mes emrave të njohur të estradës.

Në mesin e tyre, ai u vu në siklet edhe për të zgjedhur mes Duas, Bebes dhe Erës, përgjigja e tij ishte e papritur.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni për kë zgjedh Albatriti mes tri të famshmeve tona. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *