Home / Showbiz / Këngëtarja shqiptare zbulon dhuratën e pazakontë që i ka bërë bashkëshorti

Këngëtarja shqiptare zbulon dhuratën e pazakontë që i ka bërë bashkëshorti

Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, është kujdesur gjithnjë që ta mbajë larg vëmendjes së medieve jetën e saj private dhe familjen e saj.

Por këtë herë duket se ajo ka bërë një përjashtim: ka publikuar në profilin personal të saj në rrjetet sociale fotografi, ku ka zbuluar edhe një dhuratë të pazakontë që ka marrë nga bashkëshorti i saj.

“Live nga shtepia. Kur burri, te ben dhurate kete perparesen e gatimit ku shkruhet – ‘Manjola – Queen of the kitchen’. – Hajde motivim hajde! Do e gdhi mbi tenxhere tani, u pa puna”, – shkruan Manjola Nallbani.

Image

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *