Home / Showbiz / Kështu e uron mbesën për ditëlindje Vjollca Haxhiu (Foto)

Kështu e uron mbesën për ditëlindje Vjollca Haxhiu (Foto)

Ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura në skenë, transmeton Gazeta Express.

Është kjo Vjollca Haxhiu, këngëtarja simpatike e muzikës popullore.

Për Vjollcën sot është një ditë feste dhe shumë e veçantë.

Kjo për faktin pasi sot feston ditëlindjen mbesa e saj Inva.

Këtë e ka bëtë të ditur vetë këngëtarja Haxhiu përmes një fotografie që ajo ka postuar në profilin e saj në Instastory.

Në këtë fotografi shihet mbesa e saj Inva e cila duket shumë e bukur.

“Urime ditëlindja INVA bukuroshja e hallës i paq krejt te mirat ne jete Te duaaaaa”, ishte ky urimi që kishte bërë Vjollca për mbesën e saj.

Vjollca Haxhiu disa herë ka bashkëpunuar për projektet e saj edhe më këngëtarë të njohur si Sinan Vllasaliu e Meda

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *