Home / Showbiz / Këto janë fjalët që thotë Miranda Hashani për Shkurte Fejzën (Foto)

Këto janë fjalët që thotë Miranda Hashani për Shkurte Fejzën (Foto)

Të dy janë shumë këngëtare të njohura për publikun.

Që nga fillimi i karrierës së tyre e deri më sot, të dyja kanë sjellë shumë këngë të pëlqyera nga fansat e tyre,

Bëhet fjalë për këngëtaret Shkurte Fejza e Miranda Hashani.

Së fundmi është kjo Miranda e cila ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet në kafe së bashku me Shkurten dhe një shoqe tjetër Anën.

Miranda madje kishte shkruar se ndihet krenare që Shkurta e Ana janë pjesë e jetës së saj.

Miranda kishte thënë se ajo janë zonja të guximshme e me zemër të madhe.

“Me Shkurtën dhe Anën një pasdite në Prishtinë, dy zonja me zemër të madhe, të guximshme

Krenare që ju kam mike”, ishin këto fjalët që kishte shkruar Miranda për Shkurtën e Anën.

Kjo dëshmon se Shkurta dhe Miranda kanë shumë raporte të mira më njëra-tjetrën.

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza, kohëve të fundit ka qenë shumë e përfolur në mediet rozë jo për muzikën  që bën, por për shkak të ftesës që kishte marrë për t’iu bashkuar ndonjë subjekti politik.

Shkurta ditë më parë kishte demantuar këtë gjë, duke thënë se nuk do t’i bashkohet asnjë partie politike dhe se nuk ka ambicie për politikë.

Këtë e kishte bërë të ditur përmes një reagimi që kishte bërë në profilin e saj në Facebook.

Ajo madje kishte kërkuar nga të gjithë fansat e saj që të votojnë partitë e tyre të preferuara dhe ata të cilët mendojnë se janë më të ndershëm.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *