Home / Moda / Këto janë modelet ideale të flokëve për ditën e martesës

Këto janë modelet ideale të flokëve për ditën e martesës

Dita e martesës është ëndërr për shumë vajza pasi duhet të bëjnë përgatitje për pamjen e tyre fizike.

Modeli i flokëve është një ndër gjërat që i japin rëndësinë më të madhe pasi gjithcka bazohet në mënyrën se si ato rrijnë.

Sezoni 2017 ka sjellë disa modele të cilat mund ti përshtaten formave të ndryshme të fytyrës, si dhe veshjes që vajzat zgjedhin për ditën më të rëndësishme të jetës.

Duket se këtë vit, stiluesit kanë sjellë një pamje sa më natyrale, të ndërthurur me elegancën dhe hijeshinë.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *