Home / Showbiz / Kim dhe Kanye vizitojnë Disneyland (Foto)

Kim dhe Kanye vizitojnë Disneyland (Foto)

Kim Kardashian dhe Kanye West si duket i kanë lënë anash dramat e tyre, për një aventurë fëmijërore në Disneyland.

Me fytyrën plot buzëqeshje ata vërtetuan se në zemër janë ende fëmijë. Çifti ishin me fëmijët e tyre, dhe motrën e Kim, Kourtney.

Është hera që Kim dhe Kanye shihen kaq të lumtur që nga ngjarja e Parisit ku edhe ndodhi tragjedhia.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *