Home / Showbiz / Kirsten Dunst e pushtojnë lotët në Kanë (FOTO)

Kirsten Dunst e pushtojnë lotët në Kanë (FOTO)

Kirsten Dunst ka fituar famë botërore për rolin e saj në Interview With The Vampire në moshën 12-vjeçare dhe gjithmonë ka tërhequr vemëndjen në tapetin e kuq.

Edhe pse ishte  veshur si një princeshë me fustanin ngjyrë blu, e gjithë vëmendja ishte tek sytë e saj në premierën e filmit “The Beguiled” në Kanë.  Aktorja nuk i përmbajti dot emocionet dhe filloi të qante. Ajo dukej se po qante nga gëzimi pasi shumë shpejt u pa e qeshur me regjisoren Sofja Coppola.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *