Home / Showbiz / Kjo është familja e vërtetë e “Yusufit” (Foto)

Kjo është familja e vërtetë e “Yusufit” (Foto)

Aktori më i ri i serialit

Vogëlushi “Yusuf” te seriali shumë i shikuar “Më fal” ka një rol të rëndësishëm, si një fëmijë i ëmbël por edhe pjesë e sfidave të serialit që shpesh dinë të jenë edhe të rrezikshme.

Emri i vërtetë i “Yusufit” është Ruzgar Sahin dhe tani është katër vjeç.

Vogëlushi ka rolin e djalit të Kemalit dhe Baharit kështu duke arritur famë të madhe në Turqi e ku do që transmetohet ky serial.

Madje “Yusuf” ka edhe një Instagram që sigurisht e administrojnë prindërit e tij të vërtetë. “Yusuf” është shumë aktiv duke postuar fotografi nga më të ndryshmet. Instagrami i tij deri më tani ka mbi 54 mijë ndjekës.

Më poshtë jua sjellim disa fotografi ku shihen edhe prindërit e tij të vërtetë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *