Home / Kryesoret / Kjo është fytyra e njeriut që dështoi t’ia zhvatë shtetit 32 milionë euro (Foto)

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *