Home / Showbiz / Kjo është surpriza e Egzonës për vjehrrin e saj (Foto)

Kjo është surpriza e Egzonës për vjehrrin e saj (Foto)

E dëshmojnë gjithmonë se janë një familje e lumtur që jeton në harmoni.Kështu i kanë edhe festat në shtëpinë e tyre, me dhurata dhe dreka të përbashkëta.

Me rastin e ditëlindjes së këngëtarit Nzstret Muqiqi, Egzona,nusja e tij ka përgatitur dhurata dhe një tortë. Kjo befasi e këndshme në familjen e famshme Muqiqi, është përcjellë me një drekë familjare ku është festuar ditëlindja e tij.

Lexo edhe  Ekskluzive: Ndryshojnë raportet, ja çka thot tash Gold Ag për Getin dhe Noizyn (Video)

Egzona ka publikuar në Instagram dhuratat që janë përgatitur për këngëtarin, duke iu referuar si baba. “Urime babi. Të duam” ,ka shkruar Egzona

Foto 1


Foto 2

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *