Home / Kuriozitete / Kjo është unaza më e popullarizuar në botë për momentin (Foto)

Kjo është unaza më e popullarizuar në botë për momentin (Foto)

Unazat e fejesës dinë të jenë shumë të ngjashme me njëra-tjetrën, prandaj meshkujt shpeshherë e kanë të vështirë të gjejnë unaza më unike për t’ia dhuruar të dashurës.

Megjithatë, Instagram-i dhe Pinterest-i e kanë ndryshuar krejtësisht këtë gjë.

Ata janë duke e ri-shpikur unazën e “thjeshtë” të diamantit, por duke e bërë me pamje më moderne.

Kjo është unaza në fjalë, e cila deri tani ka marrë mbi 100,000 shikime, duke u bërë unaza më e popullarizuar në botë.

E ndërtuar enkas për pronaren Sylvia Billone, unaza është 1.22 karat, ndërsa çmimi i saktë i saj nuk dihet.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *