Home / Lajme / Botë / Kjo fotografi u shit për 1 milion dollarë (FOTO)

Kjo fotografi u shit për 1 milion dollarë (FOTO)

Fotografia e emëruar “Potato #345 (2010),” nga fotografi Kevin Abosch, është shitur për një milion dollarë.

Përveç fotografive portret të shtrenjta që i realizon Abosch, ai është gjithashtu një fotograf i arteve të bukura, dhe kështu u bë edhe fotografi e patates.

Fotografia është shitur vitin e kaluar.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *