Home / Showbiz / Kjo kroate ka vendosur t’i çmend shqiptarët (FOTO)

Kjo kroate ka vendosur t’i çmend shqiptarët (FOTO)

Maya Suput i ka lënë pa fjalë fansat e saj që në mëngjes. Nga Ibiza e bukur, Maya ka publikuar një fotografi krejt e zhveshur në shtrat.

“Ju uroj mëngjes të mirë. Mëngjeset në Ibiza janë më ndryshe” shkruan Maya.

Kroatja e famshme njihet për jetën e saj të shfrenuar dhe fotografië provokuese të cilat e karakterizojnë atë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *