Home / Lajme / Rajon / Kjo maturante e ka “kallë” gjithë Pejën (Foto)

Kjo maturante e ka “kallë” gjithë Pejën (Foto)

Në Pejë, këto ditë gjimnazitstët kanë mbajtur mbrëmjen e tyre më të rëndësishme.

Por vetëm një nga maturantet ka tërhequr vëmendjen e pejanëve.

Gjimnazistja Anita Kasapi, duket se ka mahnitur me paraqitjen e saj në një fustan ngjyrë ari.

18 vjeçarja e Gjimnazit “Bedri Pejani”, ka ambicie që studimet t’i vazhdojë në fushën e mjekësisë dhe në të ardhmën të bëhet infermiere.

Magazina.al ju sjell fotografi të Anitës nga mbrëmja e maturës, ku ajo duket shumë e bukur.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *