Home / Lajme / Maqedoni / Konferencë për sfidat e bashkëpunimit mes sektorit civil dhe sektorit të biznesit

Konferencë për sfidat e bashkëpunimit mes sektorit civil dhe sektorit të biznesit

“Sfidat e bashkëpunimit mes sektorit civil dhe sektorit të biznesit” është tema e konferencës që sot do të mbahet në Shkup.

Konferencën e organizon Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri Perëndimore në bashkëpunim me Fondacionin për zhvillim të arsimit dhe kulturës ALBIZ.

Në konferencë është paralajmëruar prezencë e Nikolla Bertolinit, shef për bashkëpunim i delegacionit të Bashkimit Evropian.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *