Home / Lajme / Kronika e zezë / Konfiskohen 932 kilogram hashash

Konfiskohen 932 kilogram hashash

Një furgon i mbushur me hashash është sekuestruar nga Policia e Vlorës, rreth orës 22:30 të martën.

 

Furgoni është gjetur në zonën e Kuzum Baba, zonë ku ka dhe banesa në kodrat e qytetit.

Policia ka shoqëruar dy persona në komisariat për veprime të mëtejshme dhe gjatë ditës pritet të japë më shumë detaje për sekuestrimin e drogës në lagjet kodrinore të qytetit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *