Home / Showbiz / Korab Shaqiri me familje ja si duken (Foto)

Korab Shaqiri me familje ja si duken (Foto)

Korab Shaqiri, djali i madh i këngëtarit të mirënjohur Ilir Shaqiri, ka zënë një vend të madh në artin tonë. Shkruan “Kosovarja”.

Ai së fundmi iu ka përkushtuar më shumë jetës familjare, ku ne e shohim në disa imazhe se ai po kujdeset shumë mirë për bashkëshorten dhe djalin e tij.

Madje familja e ngushtë e tij shihen të lumtur tek sa shëtisin bashkë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *