Home / Lajme / Kronika e zezë / Korçë, sherr me thika mes 4 të rinjve, plagosen 2 nxënës të ‘agro-biznesit’

Korçë, sherr me thika mes 4 të rinjve, plagosen 2 nxënës të ‘agro-biznesit’

Dy nxënës të shkollës së mesme të agro- biznesit “Irakli Terova” në Korçë kanë mbetur të plagosur pas një sherri me thika me dy të rinj të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës, para shkollës, pas një debati që kishte ditë që kishte nisur.

16-vjeçari N.T me shokun e tij sulmuan me thika dy të tjerë, 19 dhe 17 vjeç.

Të plagosurit janë dëmtuar rëndë dhe po trajtohen në repartin e terapisë intensive në spitalin e Korçës, ndërsa dy autorët jane arrestuar nga policia.

Gjithashtu lexo

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës

Burime nga policia thanë se rreth orës 16:00, ka ardhur një telefonatë në Sallën Operative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *