Home / Showbiz / Kritikohet ashpër Ariana Grande që nuk i vizitoi fansat e lënduar (Foto)

Kritikohet ashpër Ariana Grande që nuk i vizitoi fansat e lënduar (Foto)

Të hënën pas mesnate ka ndodhur një sulm, tash i konsideruar terrorist në qytetin anglez të Mançesterit.

 Në fakt, në koncertin e këngëtares Ariana Grande ka shpërthyer një bombë e cila la të vdekur 22 persona dhe shumë prej tyre janë lënduar.

E pikërisht këta të fundit nuk i ka vizituar në spital këngëtarja, e cila po kritikohet me të madhe në Britani të Madhe, transmeton Telegrafi.

“Nëse Mbretëresha mundi të vizitojë viktimat, të njëjtën mundi ta bëj edhe ylli që ata paguan për ta parë:, tha gazetari i njohur britanik, Piers Morgan.

Theksojmë se Grande u fotografua duke ateruar në Florida të SHBA-së pas sulmit vetëvrasës në Manchester Arena. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *