Home / Kryesoret / Kur arkitektura shqiptare dështon. Shkrihuni së qeshuri!

Kur arkitektura shqiptare dështon. Shkrihuni së qeshuri!

Shpesh herë na ka rastisur të shikojmë disa objekte të “çuditshme” dhe nuk i japin dot shpjegim ndërtimit apo formave të tyre.

Këto janë disa foto ku shqiptarët e kanë “qarë” punën e tyre. Fotot janë publikuar në rrjete sociale.

Gjithashtu lexo

Edhe pak ditë na ndajnë nga 21 gushti, frikësohet e gjithë bota

21 gushti 2017 do të jetë dita e shënuar kur do të ndodhë eklipsi që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *