Home / Showbiz / Kur Geta Beqa këndonte dhe vallëzonte me Getoar Selimin (Video)

Kur Geta Beqa këndonte dhe vallëzonte me Getoar Selimin (Video)

Këto ditë, Geta Beqa, ka qenë mjaft e përfolur në media pasi fitoi vendin e parë në garën ‘Wellness Fitness IFBB 2017’ që u zhvillua në Kataluni.
Krahas këtij suksesi në ‘bodybuilding’ është rikujtuar e kaluara e saj, duke qenë se bukuroshja e ka provuar veten në fusha të ndryshme.

Pos sportit, Geta ka kënduar dhe ka aktruar. Ndërsa këtë herë sjellim bashkëpunimin e saj me Getoar Selimin.

Kënga e tyre mban titullin “Më ngat meje” dhe është realizuar disa vite më parë.

Më poshtë mund ta shikoni bashkëpunimin e tyre në një nga xhirimet e Zico TV.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *