Home / Showbiz / Kur këngëtarja maqedonase pohonte: Nëse ndahet Maqedonia, do t`i bashkohem Kosovës

Kur këngëtarja maqedonase pohonte: Nëse ndahet Maqedonia, do t`i bashkohem Kosovës

Këngëtarja e njohur maqedonase Tamara Angelovska ka dhënë një deklaratë të guximshme kohë më parë në emision “Zonë e lirë” të drejtuar nga Arjan Çanit.Kur Çani pyet Tamarën se me këtë do të shkoj nëse ndahet Maqedonia, ajo jep një përgjigje të jashtëzakonshme.

“Nëse Maqedonia do të ndahet mes Kosovës dhe Bullgarisë, unë do të shkoj të jetoj në pjesën e Kosovës. Ka më shumë mundësi në Kosovë”, është shprehur ajo.

Mbase edhe deklarata është dhënë për shou apo për ta bërë më interesant emisionin.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *