Home / Showbiz / Kush deshi t’ia marr nga duart gruan Sinan Hoxhës? (Foto)

Kush deshi t’ia marr nga duart gruan Sinan Hoxhës? (Foto)

Ansi ka mbushur një vjeç dhe për ditëlindjen e tij çifti Andrra dhe Sinan Hoxha kanë organizuar një festë tejet të këndshme, me shumë të pranishëm, miq e familjar,

Ansi ka shkëlqyer me një kostum tejet të veçantë, e më mbrapa nuk kanë mbetur as prindërit e tij, që po ashtu janë shfaqur më të gëzuar se asnjëherë më parë.

Në festën e një vjetorit kishte edhe maskota, por binte në sy Winey Po, që me sa duket është i preferuari i vogëlushit, shkruan “Kosovarja”.

E, në një moment kur Sinani dhe Andrra po shkëmbenin një puthje, Arushi i verdhë i ishte ofruar gruas së Sinanin dhe sikur po e tërhiqte.

U bë xheloz, a?

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *