Home / Showbiz / Kush tha që e ka harruar?! Reagimi i Cozman për Tunën (Foto)

Kush tha që e ka harruar?! Reagimi i Cozman për Tunën (Foto)

Ka harruar Tunën dhe ka nisur një lidhje të re?! Të gjitha thashetheme! Në fund të fundit kush mund ta harronte kaq lehtë “zogun ma t’mir prej krejtve”?
 Cozman duket se ende nuk e ka lënë pas krahëve romancën me këngëtaren e famshme, e cila duket se i lë akoma një shije të hidhur.

Të paktën ky ka qenë reagimi më i fundit i Cozman, i cili gjatë një komunikimi “live” me fansat është pyetur edhe për ish të dashurën e tij.

“Ku e ke Tunën?”, i shkruan një ndër komentuesit reperit, i cili refuzoi të përgjigjej. Megjithatë, mimika e Cozman jepte më shumë se një përgjigje. Nga i qeshur dhe i relaksuar, reperi i Babastars “ngryset” menjëherë, duke shprehur fare qartë se nuk i pëlqen jo vetëm të flas për Tunën, por as ta kujtojë atë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *