Home / Showbiz / KY është bashkëshorti gjyqtar i Manjola Nallbanit. Dalin FOTOT

KY është bashkëshorti gjyqtar i Manjola Nallbanit. Dalin FOTOT

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe duhet thënë se pavarësisht viteve, ajo vijon të mbetet po aq seksi dhe në formë.

Ndonëse një personazh publik, Manjola ka ditur  ta ruajë më së miri jetën private por ky është momenti të zbulojmë pak më shumë mbi të.

Bashkëshorti i këngëtares quhet Sokol Tona dhe është gjyqtar në Tiranë.

Ata janë prindër të dy vajzave.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *