Home / Showbiz / Ky është mashkulli shqiptar që theu rregullat, ku.. çka !?(Foto)

Ky është mashkulli shqiptar që theu rregullat, ku.. çka !?(Foto)

Një emër jo i pa njohur në tregun muzikor, ai tashmë numëron krijime të pa fundme dhe shumë bashkëpunime, shkruan Kosovarja.

Adrian Gaxha lërë që ishte i ri në moshë i ri në skenën muzikore ai guxoi dhe theu rregulla, ishte I pari mashkull I cili u shfaq ne ballinën e Revistës Kosovarja, ku kjo pjesë shumë e rëndësishme është e rezervuar për gjininë e bukur, për femrat ku shumë nga emrat të cilat ishin pjesë e ballinës janë nga emrat më të suksesshme në politik, art, modelizem dhe muzikë.  /Kosovarja/ 

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *