Home / Kryesoret / Ky është maturanti “Sheik” më i veçant i vitit 2017 (VIDEO)

Ky është maturanti “Sheik” më i veçant i vitit 2017 (VIDEO)

Këto ditë kemi parë bukurosha e bukuroshe të shumëta në mbremjet e maturës nga të gjitha qytetet e Kosovës.

Maturantet kanë dërguar Foto të ndryshme në portalin InfoKosova për ti publikuar.

Por kjo që na erdhi para pak çasteve na habiti të gjithëve, Enis Zeneli ishte veshur si një sheik dhe vinte ne mbrëmje me truprojet e tijë dhe me përcjellësen.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *