Home / Kryesoret / Ky njeri ende kërcënon me vdekje Zoran Zaevin (Dëshmi)

Ky njeri ende kërcënon me vdekje Zoran Zaevin (Dëshmi)

Jovan Vane Petrov, i punësuar në Qendrën për punë sociale në Kratovë vazhdon të kërcënohet në adresë të liderit socialdemokrat Zoran Zaev.

Ai këtë e ka theksuar edhe pas ngjarjeve të 27 prillit, duke theksuar se “gjuetia ka filluar dhe do ta gjuajnë Zaevin derisa të përfundojnë me të”.

Këtë porosi e ka publikuar edhe deputetja e LSDM, Frosina Remenski, e cila ka kërkuar që të ndërmerren masa ndaj këtij aktivisti të VMRO-DPMNE.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *