Home / Kryesoret / LAJM I FUNDIT: Zoran Zaev viziton në spital Ziadin Selën (FOTO)

LAJM I FUNDIT: Zoran Zaev viziton në spital Ziadin Selën (FOTO)

Një delegacion i LSDM-së kanë aritur në vizit te Ziadin Sela i cili gjendet në spitalin e Tetovës, njofton Televizioni Koha.

Një delegacion i LSDM-së në përbërje të kryetarit Zoran Zaev dhe disa deputet kan arritur në vizit te deputeti Ziadin Sela i cili po vazhdon të jetë i shtruar në spitalin e Tetovës.

Ziadin Sela me ekipin e tij e pritën delagacionin e LSDM-së dhe aty u vërejt se Sela e kishte kthjelltësinë e duhur për të diskutuar për situatën politike dhe ngjarjet e dhunshme të ndodhura në Kuvend.

Ndërkaq, përfaqësuesit e LSDM-së shprehën mbështetjen ndaj tij, i dëshiruan shërim të shpejt dhe kthim në angazhimin e tij politik. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *