Home / Showbiz / “Lajmi i ditës, Ermali ndahet nga Ami, e kapi me një vajzë tjetër” (Foto)

“Lajmi i ditës, Ermali ndahet nga Ami, e kapi me një vajzë tjetër” (Foto)

Këngëtarja Soni Malaj përmes një postimi në Instagram, shkruan se Ermal Mamaqi është ndarë nga bashkëshortja e tij Amarda Toska, pasi kjo e fundit e ka kapur me një vajzë tjetër.

“Ndahet Ermal Mamaqi nga Ami, ajo e kap me një vajzë tjetër!!!!”­ shkruan këngëtarja Soni Malaj teksa ka publikuar një foto të Ermal Mamaqit me bashkëshorten e tij, por postimin e ka fshirë pak më vonë.

Nuk dihet nëse kjo është ndonjë shaka e këngëtares për ndonjë pakënaqësi që ka ndaj Ermal Mamaqit, pasi ky i fundit njihet për batutat dhe shakatë e tij ndaj personazheve të njohur.

Gjithsesi pritet një reagim i çiftit për të zbardhur të vërteten e këtij postimi nga Soni Malaj. /gazetametro.net

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *