Home / Lajme / Kronika e zezë / LAJMI I FUNDIT/ Xhaxhai vret nipin në mes të qytetit

LAJMI I FUNDIT/ Xhaxhai vret nipin në mes të qytetit

Një vrasje brenda familjes ka ndodhur para pak minutash në Gjilan ku xhaxhai ka qëlluar mbi nipin e tij në mes të qytetit duke e lënë të vdekur në vend.

Të dy ata punonin si kambist në Gjilan, ndërsa dyshohet se vrasja ka ndodhur pas një shkëmbimi zjarri mes të dyve.

“I riu ka humbur jetën nga të shtënat ndërsa i dyshuari është i plagosur në gjendje të rëndë dhe gjendet në spital, pritet të dërgohet në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës”., – shprehen burime nga policia.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *