Home / Sport / Lamtumirë Arsenal, Wenger befason me klubin e ri (Foto)

Lamtumirë Arsenal, Wenger befason me klubin e ri (Foto)

Paris Saint-Germain po mendon që trajner të ri ta emëroj Arsene Wengerin

Drejtuesit e Paris Saint-Germain janë në kërkim të një trajneri të ri, pasi nuk janë të kënaqur me punën e Unai Emeryt, i cili këtë sezon dështoi në Ligën e Kampionëve dhe Ligue 1.

Sipas Sky Sports, kandidat për ta zëvendësuar Emeryn është strategu francez, Arsen Wenger, i cili gjatë verës pritet të largohet nga Arsenali, përcjell Express.

Përveç Wengerit, kandidat për ta marrë drejtimin e Paris Saint-Germain është edhe trajneri italian, Roberto Mancini. /Express/

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *