Home / Sport / Lamtumirë PSG, Verratti te kampioni për 65 milionë euro

Lamtumirë PSG, Verratti te kampioni për 65 milionë euro

Marco Verratti mund të transferohet tek Chelsea gjatë afatit kalimtar të verës.

Mesfushori pritet të largohet nga Parc des Princes drejt Stamford Bridge për një ofertë që peshon rreth 65 milionë euro

Asi i Paris Saint-Germain ka marrë nga Chelsea që është e gatshme të paguajë 65 milionë euro për blerjen e tij.

Kujtojmë se Verrati po kërkohet po ashtu edhe nga Barcelona, Real Madrid, Bayern Munich dhe Juventus.

Verrati këtë edicion ka luajtur 38 ndeshje, ku ka shënuar 3 gola dhe ka dhuruar 8 asistime për bashkëlojtarët e tij.

Gjithashtu lexo

Monako shpallet kampion, Ekipi i Principatës merr titullin ne Francë, pas 17 vitesh

Monako ka fituar përballë Sant Ettine 2-0 dhe është shpallur kampion në Francë. Kjo ndoshta për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *