Home / Showbiz / Larg formës së mëparshme, ja si duket Irina Shayk pak pas lindjes (Foto)

Larg formës së mëparshme, ja si duket Irina Shayk pak pas lindjes (Foto)

Dy muaj më parë ajo u bë nënë dhe sot duket larg formës super seksi që e ktheu në një pamje të dëshirueshme për këdo.

Është e natyrshme që gjërat e mira të bëhen dalëngadalë, veçanërisht kur vetëm dy muaj më parë je bërë nënë.

Në muajin mars Irina së bashku me Bradley Cooper u bënë prindër për herë të parë, dhe tashmë ajo e ka shfaqur pamjen e saj për të gjithë publikun gjatë Festivalit të Filmit në Kanë. Barku i tepërt është i qartë, veçanërisht me korsenë që presupozohet t’ia limitojë “dëmet” në maksimum.

Megjithatë është sërish mahniteëse se sa shumë është përmirësuar në vetëm dy muaj dhe jemi të bindur që shumë shpejt do ta rishohim në sete fotografike me bikini përvëluese.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *