Home / Showbiz / Ledioni në kulmin e lumturisë, Sara ndjen frikë “Duket sikur do vdesim” (Foto)

Ledioni në kulmin e lumturisë, Sara ndjen frikë “Duket sikur do vdesim” (Foto)

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të dashuruar, por dhe më të përfolur. Me sa duket ata janë në kulmin e lumturisë.

Ledioni ka publikuar një foto ku duken pafundësisht të gëzuar. ‘Ta mësojnë të gjithë, unë jetova një jetë të lumtur’-ka shkruar ai krahas fotos.

Por Sara ka reaguar me një koment paksa të çuditshëm ‘Liu duket sikur do vdesim nga momenti ne moment’-ishte komenti i saj,i cili ka marrë spunto nga e shkruara në të shkuarën e Ledionit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *