Home / Showbiz / Ledri Vula e bënë më shumë ditën e natën?

Ledri Vula e bënë më shumë ditën e natën?

Reper, regjisor dhe një djalë me botë të madhe. I qetë, pa shumë fjalë, por i suksesshëm, shkruan “Kosovarja”.

Ledri Vula është i preferuari i femrave, ai që qindra beqare do të donin ta kishin në krah.

Reperi thotë se e do shumë mëngjesin dhe lindjen e diellit, por…

“I dua mëngjeset e hershme, lindjen e diellit, por puna që bëj ma bën të pamundur këtë gjë në të shumtën e rasteve. Kështu që i bie të jem njeri i mesnatës”, thotë Vula,

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *