Home / Shëndeti / Lëkurë perfekte, vetëm me uthull e sodë bikarbone

Lëkurë perfekte, vetëm me uthull e sodë bikarbone

Ëndrra e shumë grave është që të kenë një lëkurë perfekte të fytyrës.
Por për të arritur një gjë të tillë, ju duhet të kujdeseni vazhdimisht për lëkurën e fytyrës suaj, pasi gjatë viteve, mund të pësojë ndryshime.

Për këtë arsye, shumë gra preferojnë të përdorin medikamente të ndryshme, të kryejnë tretmane të shtrenjta e madje shumë shpesh kryejne edhe ndërhyrje estetike.

Por kjo nuk është më e nevojshme.

Më poshtë mund të gjeni një recetë shumë të thjeshtë, dhe shumë efektive që është madje edhe krejtësisht natyrale që ndihmon që ju të keni një lëkurë plot shkëlqim e freski.

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *