Home / Showbiz / Leo DiCaprio humb mendjen pas Bella Hadid dhe Rita Orës (Foto)

Leo DiCaprio humb mendjen pas Bella Hadid dhe Rita Orës (Foto)

Ka pak kohë që i ka dhënë fund lidhjes së tij me modelen Nina Agdal.

Por, duket se Leonardo DiCaprio vazhdon ta ketë syrin nga femrat bukuroshe.

Kështu të paktën la ai të kuptohet gjatë një mbrëmje ‘amfAR’ në Kanë, ku i kishte sytë nga dy bukuroshe seksi që gjendeshin në rreshtin e tij.

Fjala është për këngëtaren shqiptare Rita Ora, e cila takoi fituesin e Oscars në këtë mbrëmje, ndërsa e ‘hutoi’ mjaft mirë atë me paraqitjen e saj.

E njëjta gjë ndodhi edhe kur sytë e Leo DiCaprios shkruan drejt Bella Hadid, e cila gjithashtu dukej mahnitëse në këtë natë.

Mesa duket tani pas ndarjes, aktori 42 vjeçar është vënë seriozisht në kërkim. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *