Home / Kryesoret / Leonora Jakupi: Mirë se erdhe Ziadin Sela. Krenar me ty (FOTO)

Leonora Jakupi: Mirë se erdhe Ziadin Sela. Krenar me ty (FOTO)

Këngëtarja e famshme nga Kosova, Leonora Jakupi në rrjetin social të fb ka shpërndarë videon e Ziadin Selës, teksa ai iu është drejtuar qytetarëve të shumtë të cilët kishin ardhur tek shtëpia e tij në Livadhi të Strugës, njofton TetovaSot.

“Mire se erdhe Ziadin Sela. Krenar me ty 🇦🇱”, shkruan këngëtarja.

Ndryshe sot Ziadin Sela është lëshuar nga Spitali që nga 27 prilli, kur ai u sulmua mizorisht nga huliganët dhe kriminelët maqedonas, gjatë dhunës në Kuvend./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *