Home / Showbiz / Lewis Hamilton në shoqërinë e modeleve Bella dhe Winnie

Lewis Hamilton në shoqërinë e modeleve Bella dhe Winnie

Fillimisht janë parë në një jaht luksoz, pas përfundimit të garës Grand Prix në Monako, ku Lewis Hamilton përfundoi i shtati.

E Bella dhe Hamilton sërish shijuan shoqërinë e njeri tjetrit në jahtin e njëjtë në bregdetin luksoz francez, ditën e hënë.

Supermodelja edhe njëherë shfaqi linjat e saj perfekte, e veshur në bikine ngjyrë krem.

Përveç bukuroshes Hadid, garuesi i Formula 1 ishte i shoqëruar edhe nga Winnie Harlow, e që më parë kishte thashetheme për një romancë në mes tyre.

Seas the day! Washing his Grand Prix blues away, F1 star Lewis Hamilton, 32, enjoyed another day along the luxurious French Mediterranean coastline on board the same boat on Monday with the stunning supermodel

Close: Lewis and Winnie seemed inseparable on board as the F1 racer joked around with the beaming model

Who needs a win? Just an hour after he lost the Monte Carlo Formula One race, Lewis looked in great spirits as he got touch feely with gorgeous Winnie 

All about the work? Lewis had denied that he was dating Winnie on The Ellen DeGeneres show last October, saying he was single and choosing to stay 'focused on my racing' instead

Sports star: The driver rocked statement mirrored shades as the sun set on the afternoon

Still got the need for speed! Despite coming off the track just an hour before, Lewis was keen to get another adrenaline rush on the water

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *