Home / Showbiz / Linda Morina kërkesë për bashkëpunim Noizy-t (Foto)

Linda Morina kërkesë për bashkëpunim Noizy-t (Foto)

Ai deri tani ka bashkëpunuar me disa këngëtare, përveç njërës…

Noizy vazhdon të jetë i lakmuar nga femrat, edhe për bashkëpunime. Këtë herë ajo që kërkon publikisht një bashkëpunim me reperin është e shumëpërfolura në rrjetet sociale, Linda Morina. Ajo i ka bërë atij një ftesë të hapur publike ku shkruan: “Kom mendu me bo bashkëpunim me reperin mat mir t’shqiptaris. Qa menon ti zinizin, a po punojna bashkë?”

Këngëtarja dhe reperi janë takuar edhe më parë bashkë në koncertet e përbashkët që kanë patur megjithatë e gjitha mbetet në përgjigjen që do të japë 30 vjeçari.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *