Home / Showbiz / Lori dhe Vjollca Hoxha pse jan mbuluar në të zeza (Foto)

Lori dhe Vjollca Hoxha pse jan mbuluar në të zeza (Foto)

Në një mbrëmje të veçantë nënën e bijë kanë zgjedhur ngjurën e zezë, e cila i tregon moderne duke treguar dhe peshën e ndikimin e tyre.

Dy përfaqësueses e kompanisë mediatike Top Channel duken tmerrësisht të bukura me këtë stil veshje. Si gjithmonë Lori nuk zhgënjen me pamjen e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *