Home / Showbiz / Lori flet për martesën, ja kur do ta shohim me fustan të bardhë (Video)

Lori flet për martesën, ja kur do ta shohim me fustan të bardhë (Video)

Pjesë e emisionit Mirage këtë javë ishte edhe njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore shqiptare, Loreta Kaçka që e njohim si Lori.

Këngëtarja foli për karrierën e saj në muzikë, projektet e fundit, po ashtu dha detaje interesante nga jeta private.

Ajo foli edhe për dashurinë, gjegjësisht martesën si dhe ditën kur do të mund ta shohim me fustan të bardhë.

Ndiqeni videon e mëposhtme që të kuptoni se kur do ta shohim Lorin me fustan të nuses.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *