Home / Showbiz / Lori Hoxha e ka pjesën e saj të qiellit (FOTO)

Lori Hoxha e ka pjesën e saj të qiellit (FOTO)

Vetëm pak muaj më parë ajo është bëre teze dhe duket se është duke e shijuar së tepërmi këtë periudhë.

Lori Hoxha na suprizon shpesh me foto të nipit të saj, djalit të Sara Hoxhes dhe Ledion Licos.

Këtë mëngjes ajo e shpreh dashurinë për nipin e saj më anë të kësaj foto ku shkruan : “little piece of heaven”.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *