Home / Kryesoret / LR-PDSH ngushllon familjen Idrizi

LR-PDSH ngushllon familjen Idrizi

LR PDSH, me keqardhje pranoi lajmin për vrasjen e Kryetarit të Komunës së Bogovinës tani më të ndjerit z. Hazbi Idrizi. Shprehim ngushllime të sinqerta për këtë tragjedi familjes së të ndjerit, banorëve të Komunës së Bogovinës si dhe subjektit politik të BDI-së dhe gjithë kolëgëve të tyre! /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *