Home / Showbiz / Luana Vjollca habit fansat, ndryshim drastik në pamje (FOTO)

Luana Vjollca habit fansat, ndryshim drastik në pamje (FOTO)

Moderatorja ka vendosur që t’i ndryshojë flokët e saj duke ardhur me një pamje ndryshe.

Ajo është shfaqur me flokë bjondë, shumë më të shkurtër dhe të drejtë fare.Luana ka vendosur të heqë dorë nga flokët fallco për tu rikthyer në një pamje më natyrale.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *