Home / Lajme / Luana Vjollca provokon nga shtrati (Fotot)

Luana Vjollca provokon nga shtrati (Fotot)

Prezantuesja Luana Vjollca ka provokuar sërish me foto hot, këtë herë nga shtrati.

E veshur me të bardha dhe ajo që bie në sy si gjithmonë është qëndrimi i saj provokues duke nxjerrë në pah hiret e saj.

Gjoksi “shpërthyes” i Luanës nuk ka sesi të mos bëjë diferencën.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *